ESFA Vytauto Didžiojo universitetas Mokykla vaikams PRAGGA draugai:

Naudojimo taisyklės

Autorinės teisės.

  1. Visam šioje svetainėje pateikiamam turiniui, t.y. PRAGGA programai ir pamokų medžiagai, taikoma autorinių teisių apsauga laikantis Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymo.
  2. Šioje svetainėje pateikiamas turinys teisėtai ir be apribojimų gali būti naudojamas vaikų ugdymui vykdant bendrojo lavinimo programas ir tik tokia forma ir sudėtimi kaip pateikiamas.
  3. Teisėtų šios svetainės vartototojų išsaugotas kompiuteryje, atspausdintas ar kitais būdais nukopijuotas ar padaugintas svetainės turinys gali būti naudojamas tik aukščiau nurodytai paskirčiai.
  4. Bet koks turinio skaidymas dalimis, dalinis naudojimas, pertvarkymas, modifikavimas ar kitoms keitimas yra neteisėtas ir laikomas autorių teisių pažeidimu.
  5. Joks šioje svetainėje pateikiamas turinys negali būti naudojamas, kopijuojamas, platinamas, atgaminamas dalimis ar kaip visuma bet kokiu būdu ar forma bei naudojamas kitai paskirčiai (nepriklausomai, ar siekant gauti pajamų, ar ne) nei nurodyta aukščiau be išankstinio raštiško VšĮ "Mokykla vaikams" sutikimo.

PRAGGA programos ir pamokų medžiagos naudojimo taisyklės.

Ši informacija paateikta prie pamokų medžiagos.

Virtualios mokymosi aplinkos pragga.gabusvaikai.info naudojimo taisyklės.

Čią informaciją rasite http://pragga.gabusvaikai.info/course/view.php?id=11 .

Paskutinį kartą modifikuota: Sekmadienis, 2013 gruodžio 15, 20:35
Praleisti PRAGGA

PRAGGA

ES parama

Ši gabių vaikų mokymo programa parengta pagal "Pradinio mokyklinio amžiaus gabiems vaikams skirto pagilinto turinio gamtamokslinio ugdymo metodo sukūrimas ir taikymas" projektą.

Praleisti Pagrindinis meniu