ESFA Vytauto Didžiojo universitetas Mokykla vaikams PRAGGA draugai:

Pedagogų mokymai

Darbas klasėje su akademiškai gabiais vaikais yra ir privilegija, ir iššūkis.

Žingeidūs ir daug žinantys, mąstantys ir dar daugiau galintys, pastabūs ir nuolatos tiriantys, kūrybiški ir siekiantys už horizonto, besimokantys ir mąstantys apie savo mokymąsi - tokie yra gabūs mokiniai, tokiais jiems siekiame padėti tapti. PRAGGA programa pateikia žemėlapį ir detalų vadovą šiai mokymosi kelionei, o PRAGGA pamokų medžiaga - treniruočių stovyklą kelionės pradžiai. Šioje kelionėje svarbesnė yra pati kelionė nei jos tikslas. Nes didesnės galimybės horizontą nutolina, ne priartina, ir rytoj šiandienos tikslai jau nebedomins. 

Mes, mokytojai, galime rinktis būti šios kelionės vedliai arba bendrakeleiviai. Vedlys pirma kelią išbando pats ir tik po to veda kitus.

Pradinių klasių (ir ne tik) mokytojams, norintiems dirbti pagal PRAGGA programą ir naudoti PRAGGA pamokų medžiagą, rekomenduojami išsamūs praktiniai mokymai, apimantys:

  • gabių vaikų ugdymo principus ir metodus;
  • mokymą klausinėjant;
  • kritinio mąstymo lavinimą;
  • probleminį tiriamąjį mokymą (si);
  • kūrybišką problemų sprendimą;
  • darbą grupėse.

Projekto pedagogų mokymų programa jau įvykdyta. Dėl papildomų mokymų kreipkitės pragga@gabusvaikai.info

Paskutinį kartą modifikuota: Sekmadienis, 2013 gegužės 12, 18:15
Praleisti PRAGGA

PRAGGA

ES parama

Ši gabių vaikų mokymo programa parengta pagal "Pradinio mokyklinio amžiaus gabiems vaikams skirto pagilinto turinio gamtamokslinio ugdymo metodo sukūrimas ir taikymas" projektą.

Praleisti Pagrindinis meniu